ארגון תשקופת (Life's Door) הוא ארגון שמסייע לאנשים שמתמודדים עם מחלות קשות ואובדן. הם מעניקים ייעוץ פרטני, קבוצות תמיכה, סדנאות וסמינרים המציעים תמיכה רוחנית ורגשית לנזקקים לכך. תכניות תשקופת מעודדות את המשתתפים למצוא משמעות, תקווה והזדמנויות לצמיחה בתוך המצבים הכואבים שלהם.

תשקופת משתף פעולה עם ברקאי ומעביר קורס ייעוץ רוחני שמאמן את הרבנים לפי תקנים מקצועיים המוכרים על ידי האיגוד הלאומי של אנשי הדת היהודיים (NAJC) באמריקה וגופים לאומיים ובינלאומיים אחרים. תכניות תשקופת נתמכות על ידי הפדרציה היהודית של ניו יורק. הקורס יעניק לתלמידי ברקאי יכולות תמיכה טובות יותר בהתמודדות עם מחלות קשות ואובדן. "אף אחד לא צריך להתמודד עם המצבים הללו לבד, ולעיתים קרובות מחלות סופניות מעוררות באנשים הרבה סוגיות רוחניות. לעיתים קרובות הם יפנו לרב, והרב צריך לדעת מה לומר, מתי רק להקשיב וכיצד לסייע בצורה הטובה ביותר", אומרת דבורה קורן, מוסמכת בריפוי בעיסוק (M.Sc., OTR) ומנכ"לית תשקופת. "קורס זה יראה להם בדיוק איך לעשות את זה".

אודות ברקאי

אנחנו במרכז ברקאי להכשרת רבנים ופיתוח קהילתי מאמינים שניתן לבנות את הקהילות בישראל אחרת. סביב מנהיגות קהילתית נכונה בראשות רב הקהילה נסייע לכם לגבש תכנית שתאפשר לקהילה שלכם לצמוח ולהפוך למוקד מקומי של סולידריות והתחדשות עבור כאלה שחובשים כיפה וגם עבור כאלה שאינם חובשים כיפה.

הרשמה לניוזלטר

לקבלת עדכונים על חדשות ואירועים ברקאי, הרשמו לניוזלטר

צור קשר

ת.ד 1652, מודיעין 71799 ישראל